HP Stream 14-DS0061CL 14" Laptop - AMD A4-9120e, 4GB RAM, 32GB eMMC, Windows 11
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
17
quantity
Product details
Category
HP Stream 14-DS0061CL 14" Laptop with AMD A4-9120e processor, 4GB RAM, 32GB eMMC storage, and Windows 11.
Fully functional Windows 11 laptop. Charger included.
Processor: AMD A4 Dual-Core
Screen Size: 14 in
Graphics Processing Type: Integrated/On-Board Graphics
RAM Size: 4 GB
MPN: 14-DS0061CL-SD, 14DS0061CL
SSD Capacity: 32 GB
GPU: AMD Radeon R3 Graphics
Processor Speed: 1.50GHz